Pátý ročník žonglérské akce v Bystřici nad Pernštejnem se nezadržitelně blíží. Minulý rok jsme byli nuceni díky nejistému vývoji pandemie a ještě nejistějším vládním opatřením setkání odložit, letos však uděláme maximum pro to, aby setkání mohlo proběhnout.

Datum: 29.10. – 31.10.2021

Místo: ZŠ Bystřice nad Pernštejnem

Ubytování: Škola se skládá ze dvou tělocvičen – menší na spaní na karimatkách ve spacácích a větší na žonglování. V šatnách je koupelna se sprchou a teplou vodou – není to úplně 5 hvězdiček, ale na základní hygienu postačí. Případně je možné zakoupit si ubytování v místním internátě, každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Jídlo: v areálu není kuchyň, většinou vezeme toustovač a varnou konev, v okolí je však několik restauračních zařízení, které jistě uspokojí vaši potřebu pořádně se najíst.

Aktuálně domlouváme možnost meníčkového jídla (včetně veganů/vegetariánů) v sobotu v restauraci Harenda (nejbližší restaurace) pro účastníky akce – více informací v následujících dnech.

Co s sebou: ideálně platný certifikát o proběhlém očkování COVID-19, proběhlé nemoci v posledních 6 měsících, případně test provedený nejdříve v den začátku akce (pátek a později), ochranu dýchacích cest odpovídající FFP2 nebo vyšší,. Více informací o potvrzení COVID-19

Vlastní žonglovátka (ohnivá žonglovátka prosím pouze venku a nebo je rovnou nechte doma), přezůvky (sportovní obuv) do tělocvičny, spacák, karimatka, oblečení na víkend, hygienické potřeby, vlastní hrníček/kelímek na Limču prodávanou na místě.

Vstupenky z minulého roku: nevrácené vstupenky zakoupené (či vyhrané) na ročník 2020 jsou stále v platnosti a jednotlivé účastníky s takovou vstupenkou budeme individuálně informovat.

Dotazy: Martin Švanda +420 732 117 153, martin.svanda@foxyco.cz

Za velkou podporu minulého i letošního ročníku akce děkujeme žonglérskému obchodu Juggling Army. Takže pokud nemáš žonglovátka na akci, není nic jednoduššího než internetový obchod navštívit a vybrat si „to své“ .