Právě je tu výjimečná šance získat lístek na Juggling@Bystřice úplně zadarmo. Po pěti letech jsme se rozhodli, že by se nám hodilo logo akce. Vytvoř logo, které nakonec vybereme a lístek na tuhle skvělou akci tě nemine. A abychom tě motivovali a ocenili tvou snahu, pro každého kdo pošle návrh loga splňující zadání máme připravenou 10% slevu na účast, která přijde po ukončení soutěže.

Co by mělo vyjadřovat: Oceníme, pokud nové logo bude – nezávislé na roce pořádání a bude vyjadřovat co nejvíce z toho, že jde o každoroční víkendové žonglování v Bystřici nad Pernštejnem. Naše osobní preference o názvu je Juggling@Bystřice (něco ve smyslu žonglování v Bystřici, ideální by bylo kdyby šlo logo použít i na jiná místa než je Bstřice nad Pernštejnem a měnilo by se tam pouze místo, vše pod hlavičkou Juggling@ … ), ale nebráníme se lepšímu návrhu.

Jak nám logo doručit: logo pošli mailem na kuzel@juggling.cz do předmětu napiš „LOGO Juggling Bystřice“

Do kdy: brány našeho emailu se uzavřou 30.9.2020, pak budeme cca týden vybírat.

Formát: ručně kreslený náčrtek je sice fajn, ale my chceme vidět nejlíp komplet logo v libovolném grafickém formátu.

Kdo vybere: těch pár lidí co se motá kolem Bystřice si pak udělá hlasování – zejména tedy Vojta a Martin + kamarádi jako poradní hlasy a vítězi věnujeme vstupenku na Bystřici

#

No responses yet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *